Zgłoś nieodpowiednią treść
Świetna obsługa! Przyjechałam tylko sprawdzić koła, a panowie z wulkanizacji podeszli do tematu bardzo profesjonalnie i życzliwie. Dokładnie sprawdzili stan opon, wszystko wytłumaczyli i co najważniejsze – pomogli bezinteresownie, nie naciągając na żadne dodatkowe koszty.
Rzadko spotyka się dziś tak uczciwe i pomocne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę w przyszłości!