Zweryfikowany

Wulkanizacja Stacjonarna/Mobilna Wulkanizacja Mechanika Pojazdowa KaDzioka Mobile 24h

  • Wulkanizacja w: Szczecin
  • Otwarte teraz
  • 5
    (166)
Wulkanizacja Stacjonarna/Mobilna Wulkanizacja Mechanika Pojazdowa KaDzioka Mobile 24h
Opinie
5 z 5
(166 opinii)
5
5
4
3
2
1
Vladimir Mitusov
miesiąc temu
Świetna obsługa. Potrzebowałem nowych opon i zamówiłem je przez ten warsztat. Dotarły szybko, a sam montaż i wyważenie przebiegły sprawnie i bez żadnych problemów. Polecam
Angelina Kuczynska
3 miesiące temu
Świetna obsługa! Przyjechałam tylko sprawdzić koła, a panowie z wulkanizacji podeszli do tematu bardzo profesjonalnie i życzliwie. Dokładnie sprawdzili stan opon, wszystko wytłumaczyli i co najważniejsze – pomogli bezinteresownie, nie naciągając na żadne dodatkowe koszty. Rzadko spotyka się dziś tak uczciwe i pomocne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę w przyszłości!
Krystian Pabin
8 miesięcy temu
Bardzo mily pan, dzwonisz przyjezdza bardzo szybko, w 20minut przebita opona naprawiona i mozna jechac dalej, nawet w niedziele. Bardzo polecam
gregoresku s
8 miesięcy temu
Jestem mega zadowolony, polecam 100%,fachowa robota,sympatyczny gość 💪
Maciej
miesiąc temu
Wymiana sprawna i na poziomie.Cena natomiast 320zl wedlug mnie za wymiane opon 19 cali troche za wysoka wzgledem „konkurencji”
Marcin P
2 tygodnie temu
Uratowali mnie w sobotę wieczorem złapałem gumę wymienili opony mieli na stanie jak dla mnie super dziekuje
Konrad Szczerbik
2 lata temu
Polecam z całego serca. Fantastyczna pomoc w nagłych przypadkach. Otrzymałem fachowe wsparcie w kilka minut po moim telefonie. Opona została nie tylko wymieniona ale i załatana od ręki. Cena również była bardzo przystępna.
Sebastian Ćwik
2 lata temu
polecam z całego serca! szybki przyjazd, szybka wymiana i to nawet w dzień świąteczny! ceny uczciwe, obsługa przemiła i pomocna. bardzo dziękuję za ratunek w kryzysowej sytuacji, będę polecać dalej
Radosław Nadolnik
7 miesięcy temu
Jedna z najlepszych wulkanizacji w jakich byłem. Kulturalnie, czysto miło. Cena za usługę uczciwa. Na pewno będę wracał. Polecam :)
Natalia Wac
7 miesięcy temu
Przyjechałam bez umawiania się, szybko i fachowo opona została naprawiona i to w naprawdę przystępnej cenie. Polecam!
Loading…
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.