Fiiin mat som smaker helt hjemmelaget ! Fantastisk godt! Namm !
Jeg brukte Uten Oppskrift til bryllupet mitt for 5 år siden, og fortsatt snakker gjestene om maten den gangen....
Sist helg hadde mor 75-årsdag og da tro vi til igjen. Denne gangen smakte det om mulig enda bedre! Tapasmenyen er det vi har valgt begge ganger og jeg anbefaler en blanding av varmt og kaldt.
Egentlig er det koldtbord, men med mye morsommere (!) mat, og det er vel derfor man har valgt å kalle det Tapas.
Min yndlingsrett : raket hjortefilet som rett og slett smaker himmelsk, og som nummer to: gravlaksen. Den har en utrolig bra konsistens og smaker helt som villaks !
På grønnsaksfronten var det en utrolig god rotgrønnsakssalat med gule rødbeter og annet snaks, digre biter som var kokt helt perfekt... Alle retter kommer dessuten med sauser eller dressinger/tilbehør med god, gammeldags OG elegant smak!
Begge ganger ble maten levert helt presis, på flotte serveringsfat i praktisk emballasje, og med hyggelig og kyndig veiledning til mine innhyrede kjøkkenhjelpere på kjøpet!
Til slutt: Posjonene er akkurat passe, når du bestiller kan du trygt følge firmaets antallsberegning...våre gjester forsynte seg minst to ganger...for å si det sånn: maten den blir nok borte uansett hvor mye du bestiller !
- 6 av fem stjerner til Uten Oppskrift -