Zweryfikowany

RUCH4D

  • Masażysta w: Warszawa
  • Otwarte teraz
  • 5
    (98)
RUCH4D
Opinie
5 z 5
(98 opinii)
5
5
4
3
2
1
jogainthecity
7 miesięcy temu
Pani Marzena to świetna specjalistka –profesjonalna i konkretna. Widać, że doskonale zna się na swojej pracy. Co dla mnie szczególnie ważne, ma fantastyczne podejście do mojego nastoletniego syna. Potrafi z nim nawiązać kontakt, zmotywować go do ćwiczeń i sprawić, że naprawdę chce z nią współpracować. Serdecznie polecam – trafiliśmy w naprawdę dobre ręce!
Edyta NR
7 miesięcy temu
Pani Marzena ma ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. Zależy jej na długotrwałych efektach a nie tylko „zaleczeniu” problemu. Posiada ogromną wiedzę medyczną na temat ciała i wad postawy. Jej techniki są delikatne i przyjemne, a przy okazji skuteczne. O wszystkim informuje klienta. Polecam każdemu kto chce być świadomym swojego ciała - pracę z Panią Marzeną. Przy okazji serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na następnej wizycie, Pani Marzeno 🌸💐🌺🪷
Katarzyna Kamińska
9 miesięcy temu
Od 6 tygodni chodzę na cotygodniowe zajęcia z Panią Marzeną w NOKu - to swego rodzaju korektywa, ale nie ma tam nic z "machania nóżką", chociaż macha się dużo - to bardzo profesjonalnie prowadzone, przemyślane i wymagające (chociaż każdy robi, ile może) ćwiczenia pod okiem Pani Marzeny, która wszystko wyjaśnia, koryguje, a do tego tłumaczy funkcjonowanie organizmu i konkretne ruchy. Żałuję, że nie trafiłam wcześniej. Pani Marzena ma niesamowicie rozległą wiedzę, żadne zajęcia nie są takie same, a wykorzystane co do sekundy. Polecam celem usprawnienia, poprawienia kondycji, zadbania o siebie, a osoby super sprawne korzystają zapewne jeszcze bardziej - ja stawiam pierwsze kroki.
Katarzyna Zajączkowska
Edytowano 4 miesiące temu
Z usług Pani Marzeny korzystamy całą rodziną z wielką troską zajmuje się dorosłymi, jak i nastolatkamu. Wsłuchuje się w ciało pacjenta, dokładnie szuka przyczyn i pomaga rozwiązywać wszelki problemy .Swoją wiedzę przekazuje pacjentowi, tłumacząc dokładnie źrodlo problemu, ale i dając wskazówki jak go rozwiązać. W swojej pracy wykazuje sie ogromną wiedzą, doświadczeniem , ale i wielką pasją do tego co robi. Polecam również cotygodniowe zajęcia ruch4d z Panią Marzeną. Oprócz samych ćwiczeń wychodzimy z nich z większą świadomością swojego ciała oraz wiedzą co robić aby jak najdłużej nam służyło. Polecam Panią Marzenę wszystkim którzy szukają dobrego profesjonlisty.
Monika Wojewnik
10 miesięcy temu
Marzenko: Bardzo dziękuję za wspaniały masaż, czuję się świetnie.Masz cudowne ręce i niesamowitą wiedzę. Imponujące jest Twoje zaangażowanie w masaż, zajęcia z nami. Dziękuję za wszystkie informacje na temat mojego ciała. Wszystkim potrzebującym ( i chcącym) polecam masaż u Marzeny ale mam nadzieję,że wystarczy czasomiejsca :-)dla mnie.Monika
Magdalena Karolewska
rok temu
Marzenka Skawińska to pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Dzięki niej dowiedziałam się jak funkcjonuje człowiek. Jak ważny jest dobry ruch, który jest absolutnie niezbędny do życia. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji Marzenki, ruch stał się przyjemnością. Z uwagą zawsze słucham jej porad i wiedzy. Marzenka nie odkłada problemów na później, od razu je rozwiązuje. Polecam!!!
Bea Bosiacka
2 lata temu
Marzena jest po prostu świetna w tym co robi. Bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzi do problemu, upewnia się, że nie zaszkodzi masażem, ma wspaniałe wyczucie. Bardzo pomogła mi w bólu pleców, który męczył mnie od tygodni. Przy okazji dowiedziałam się wiele o swoim ciele, jak powinnam ćwiczyć. Najbardziej wartościowy masaż i konsultacja, jaką do tej pory miałam. Dziękuję!
Kinga Cierpicka-Bień
2 lata temu
Marzena to kobieta, która zajęcia prowadzi z pasją, zamiłowaniem do ruchu opartym na fizjoterapii, do poprawy zdrowia każdego uczestnika. To czuć na zajęciach! To osoba wkręcona na maxa w to co robi. Dodatkowym atutem Marzeny są jej kwalifikacje i dotychczasowe doświadczenie. Serdecznie polecam zajęcia i konsultację u Marzeny. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Adam Kotecki
rok temu
Marzena Skawińska to wyjątkowa trenerka korektywna wad postawy tudzież kinezyterapeutka, której profesjonalizm i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie. Skorzystałem z jej usług z powodu bólu kolana, który mi doskwierał. Od samego początku zrobiła na mnie doskonałe wrażenie swoją empatią i zrozumieniem dla moich dolegliwości. Pani Marzena nie tylko pomogła mi w zmniejszeniu bólu kolana, ale również skutecznie poprawiła moją postawę ciała. Jej podejście do pacjenta jest nie tylko profesjonalne, ale także indywidualne. Zawsze słuchała moich obaw i dostosowywuje terapię do moich potrzeb. Dzięki regularnym sesjom u pani Marzeny zauważyłem znaczną poprawę w funkcjonowaniu mojego kolana. Ból stał się znacznie mniejszy, a ja zyskałem większą swobodę ruchów. Jestem pod wrażeniem skuteczności jej metody pracy i pełnego zaangażowania w misję pomocy pacjentom. Polecam, kto szuka profesjonalnego wsparcia, u osoby, gotowej pomóc w radzeniu sobie z bólem i poprawie postawy ciała. Dzieki Niej moge z mniejszą obawą kontynuować swoją wyboistą drogę biegową :)
Justyna Holda
3 lata temu
Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, kompetencji oraz rzetelności Marzeny, a przede wszystkim jej skuteczności. Przez wiele lat zmagałam się z uporczywymi bólami pleców, karku, lędźwi, tzw. rwą kulszową, drętwiejącą ręką etc. Mam cały szereg schorzeń kręgosłupa - lekarze ortopedzi zakładali, że „boli, bo to musi boleć”, wydałam fortunę na rehabilitację i konsultacje u fizjoterapeutów oraz osteopatów. Od września regularnie ćwiczę z Marzeną na zajęciach grupowych (joga 4D) i to jest strzał w 10! Moje zakresy ruchów się zwiększyły, a bóle występują zdecydowanie rzadziej i są mniej dokuczliwe. Dodam, że jestem mamą 9-miesięcznego chłopca, więc sporo dźwigam. Co dla mnie bardzo ważne Marzena stara się, aby uczestnik-pacjent zrozumiał istotę problemu i sam rozumiał co powinien robić, a czego nie. Jestem pełna nadziei, że jeśli będę ćwiczyć z Marzeną to będzie jeszcze lepiej. Marzena nawet na grupowych zajęciach ma indywidualne podejście, poprawia, daje rady dostosowane do danego uczestnika i jego problemów. Zajęcia są świetne - jest tak zwane „flow”, ćwiczenia są niesztampowe, a dana sesja stanowi pewną całość. Mając zaufanie do Marzeny konsultowałam z nią również problem skoliozy mojej starszej córki. Marzena miała bardzo trafne wnioski bez rentgena i wyników badań (którymi dysponujemy) już na pierwszym spotkaniu. Dostaliśmy konkretne zalecenia do pracy samodzielnej w domu. Serdecznie polecam Marzenę wszystkim, którzy chcą lepiej zapoznać się ze swoim ciałem, pozbyć się bólu i poczuć się lepiej, a najlepiej już zawczasu zapobiec występowaniu bólu.
Loading…
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.