Zgłoś nieodpowiednią treść
Zamawiamy sushi na wynos nie raz i czasami relaksujemy się w restauracji. Chcę napisać recenzję, że dla nas to najpyszniejsze sushi w mieście. Uwielbia je cała nasza rodzina, a przede wszystkim nasze dzieci. Jadłyby je na śniadanie, obiad i kolację 😁
Chciałabym również szczególnie podziękować personelowi restauracji, ponieważ robią przepyszne sushi. A oni są wobec nas bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Dziękuję😊
Wrócimy jeszcze nie raz.