Zweryfikowany

NOVA Sushi

  • Sushi Na Wynos w: Kielce
  • Zamknięte
  • 3.9
    (641)
NOVA Sushi
Opinie
3,9 z 5
(641 opinii)
3.9
5
4
3
2
1
Наталія Карпець
5 miesięcy temu
Zamawiamy sushi na wynos nie raz i czasami relaksujemy się w restauracji. Chcę napisać recenzję, że dla nas to najpyszniejsze sushi w mieście. Uwielbia je cała nasza rodzina, a przede wszystkim nasze dzieci. Jadłyby je na śniadanie, obiad i kolację 😁 Chciałabym również szczególnie podziękować personelowi restauracji, ponieważ robią przepyszne sushi. A oni są wobec nas bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Dziękuję😊 Wrócimy jeszcze nie raz.
TOMEK W.
8 miesięcy temu
Dobre, nie jestem ekspertem od sushi ale smakowało. Polecam
Jacek Shoty
11 miesięcy temu
Mocno średnie jakościowo i smakowo, bardzo mało ryby w środku rolki za to mocny - w kielcach można znaleźć znacznie lepsze sushi, niby dość tanio ale tak jak pisałem mało ryby w środku więc lipa, spoko zestawy jest co wybrać.
Yura
6 miesięcy temu
To były najgorsze sushi w moim życiu, coś takiego (okropnego) nigdy w życiu nie jadłem, nie polecam absolutnie nikomu !
Krzysztof Legieta
8 miesięcy temu
Jedzenie jest bardzo dobre, kupiliśmy zestaw jesienny ze 100 sztukami sushi za 180 zł jest to jak znam ceny sushi dobra oferta. Obsługa dobra , klimat też jest świetny.
Rafał Piotrowski
6 miesięcy temu
Niedawno odwiedziłem lokal serwujący sushi NOVA Sushi. Na początek obsługa bardzo miła i pomocna. Zamówiłem zestaw kibica. Cena adekwatna do tego co zamówiłem porcję bardzo duże świeże i smaczne. Dodatkowo w gratisie dostaje się jedną rolkę którą można sobie wybrać. Lokal bardzo czysty i przytulny polecam bardzo.
Dawid Zawadzki (Ostatni_samuray)
2 lata temu
Na plus napewno ceny w stosunku do ilości jedzenia i klimatyczny lokal z bardzo ładna łazienka. Sałatka to były w większości glony z kawałeczkami marchewki i czterema miękkimi kawałkami ogórka. Wszystko podeszlo woda i niestety było nie do zjedzenia. Zupka miso choć bez jakiejś głębi ale za to z paroma kawałkami tofu. Nawet dobra ale jednak trochę za duża porcja względem ilości dodatków gdzie w większości pijemy sama wodę. Sushi to tak naprawdę w 90% ryż co widać na zdjęciach. Zdecydowanie za dużo. Obsługa niezbyt przyjemna i nadająca klimat baru mlecznego a nie sushi. Więc jeśli będziesz mieć gości i chcesz się pochwalić że Cię stać a tak nie jest to polecam.
Sylwia
6 miesięcy temu
Bylam waszym stałym klientem zamawiałam dosc systematycznie Jakość produktów strasznie sie zepsuła to co dzis otrzymałam... Podejrzewam ze to co widać na zdjęciach powinno byc awokado Moze i nim bylo tydzień temu Zgłosiłam obsłudze telefonicznie ale zero reakcji Raczej juz do Was nie wroce
M M
2 tygodnie temu
Z tej samej sieci restauracja w Krakowie to moje ulubione sushi. Ceny te same, ale sushi jest zwyczajnie niedobre…
Gabriela Różycka
rok temu
Byliśmy już dwa razy i na pewno nie ostatni. Jeśli chodzi o sushi, jest ono pyszne, bardzo dobrze wyglądające, a cena świetna. Obsługiwał nas bardzo miły i sympatyczny Pan. Super miejsce i fajna lokalizacja. Sam lokal w porządku.
Loading…
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.