Zweryfikowany

NOVA Sushi

  • Sushi Na Wynos w: Kielce
  • Zamknięte
  • 3.9
    (641)
NOVA Sushi
Informacje
Restauracja sushi z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy pyszne sushi na miejscu, z odbiorem osobistym oraz w dostawie w Kielcach i okolicach.
Skontaktuj się z nami
Godziny otwarcia
Zamknięte
poniedziałek12:00–21:00
wtorek12:00–21:00
środa12:00–21:00
czwartek12:00–21:00
piątek12:00–22:00
sobota12:00–22:00
niedziela12:00–21:00
Statystyki
Najważniejsze atuty
Duży wybór herbat ·
Warte polecenia
Obiad · Kolacja · Posiłki w pojedynkę ·
Ułatwienia dostępu
Miejsca dla osób na wózkach ·
Oferta
Obiad · Kolacja · Obsługa kelnerska ·
Udogodnienia
Toaleta ·
Klimat
Kameralne · Modne · Niezobowiązująca atmosfera · Spokojne ·
Klienci
Odpowiednie dla grup · Turyści ·
Płatności
Karty debetowe · Karty kredytowe · Płatności mobilne NFC · MasterCard ·
Lokalizacja
Bartosza Głowackiego 1, 25-368 Kielce, Polska
Opinie
3,9 z 5
(641 opinii)
3.9
5
4
3
2
1
Наталія Карпець
5 miesięcy temu
Zamawiamy sushi na wynos nie raz i czasami relaksujemy się w restauracji. Chcę napisać recenzję, że dla nas to najpyszniejsze sushi w mieście. Uwielbia je cała nasza rodzina, a przede wszystkim nasze dzieci. Jadłyby je na śniadanie, obiad i kolację 😁 Chciałabym również szczególnie podziękować personelowi restauracji, ponieważ robią przepyszne sushi. A oni są wobec nas bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Dziękuję😊 Wrócimy jeszcze nie raz.
TOMEK W.
8 miesięcy temu
Dobre, nie jestem ekspertem od sushi ale smakowało. Polecam
Informacje
Restauracja sushi z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy pyszne sushi na miejscu, z odbiorem osobistym oraz w dostawie w Kielcach i okolicach.
Godziny otwarcia
Zamknięte
poniedziałek12:00–21:00
wtorek12:00–21:00
środa12:00–21:00
czwartek12:00–21:00
piątek12:00–22:00
sobota12:00–22:00
niedziela12:00–21:00
Lokalizacja
Bartosza Głowackiego 1, 25-368 Kielce, Polska
Opinie
3,9 z 5
(641 opinii)
3.9
5
4
3
2
1
Наталія Карпець
5 miesięcy temu
Zamawiamy sushi na wynos nie raz i czasami relaksujemy się w restauracji. Chcę napisać recenzję, że dla nas to najpyszniejsze sushi w mieście. Uwielbia je cała nasza rodzina, a przede wszystkim nasze dzieci. Jadłyby je na śniadanie, obiad i kolację 😁 Chciałabym również szczególnie podziękować personelowi restauracji, ponieważ robią przepyszne sushi. A oni są wobec nas bardzo mili i przyjaźnie nastawieni. Dziękuję😊 Wrócimy jeszcze nie raz.
TOMEK W.
8 miesięcy temu
Dobre, nie jestem ekspertem od sushi ale smakowało. Polecam
Skontaktuj się z nami
Statystyki
Najważniejsze atuty
Duży wybór herbat ·
Warte polecenia
Obiad · Kolacja · Posiłki w pojedynkę ·
Ułatwienia dostępu
Miejsca dla osób na wózkach ·
Oferta
Obiad · Kolacja · Obsługa kelnerska ·
Udogodnienia
Toaleta ·
Klimat
Kameralne · Modne · Niezobowiązująca atmosfera · Spokojne ·
Klienci
Odpowiednie dla grup · Turyści ·
Płatności
Karty debetowe · Karty kredytowe · Płatności mobilne NFC · MasterCard ·
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.