Clinica noua, curata, personal amabil, dar nivelul de profesionalism in meserie mai are de crescut. Recenzia este in urma vizitei mele si a sotiei pentru detartraj/igiena. Eu am plecat cu limba ferfenita, ei nu i se facea drenajul corespunzator, etc… Le faceam cu 400 in alta parte si m-a atras pretul promo de 150 si de 150 se lucreaza, in nici un caz nu va face 600 cum este afisat pretul normal.
Timpul total de lucru este de 30 min (ultrasunete+airflow+periaj+consult), concluziile le trageti singuri.
Daca vreti ceva basic-basic si ieftin este ok, daca ati mai fost la alte clinici si aveti un anumit standard atunci mergeti unde ati mai fost.