Zgłoś nieodpowiednią treść
Oddałam samochód do tego warsztatu z polecenia i szczerze mówiąc – dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem. Samochód został dokładnie sprawdzony, wszystko było jasno wytłumaczone, bez zbędnych kosztów i naciągania. Naprawa wykonana szybko i solidnie
Widać ogromną wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim uczciwość – a to dziś w tej branży naprawdę się ceni. Auto jeździ jak nowe, a ja w końcu mam miejsce, do którego mogę wracać ze spokojem.
Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka dobrego i rzetelnego mechanika. Takich fachowców naprawdę jest niewielu.