Kinnitatud

Laph Tai Restaurant

  • Tai Restoran asukohas Tallinn
  • Ajutiselt suletud
  • 4.7
    (61)
Laph Tai Restaurant
Arvustused
4,7/5
(61 arvustust)
4.7
5
4
3
2
1
Fabeles
8 kuud tagasi
Käisime Laph Tai restoranis ja söök viis meid otse rännakule Taisse! Autentsed maitsed, värsked koostisosad ja iga roog tundus nagu väike maitserännak. Teenindus oli soe ja siiras – täpselt nagu Tais. Koht ise on lihtne, aga toit on tõesti suurepärane. Kindlasti läheme veel tagasi! 🇹🇭🍜
Kirke
aasta tagasi
Väga maitsev toit ja väga hea teenindus! Pakivad ka toidu fooliumisse et toit seisaks soojana. Kohapeal süües pakuvad sooja plaksuvat( kui keele peale panna)riisileiba hea punase kastmega.
Andres Naruson
aasta tagasi
Tellisin Boltist, mega hea toit, maitsev ja hästi serveeritud
Ave Sallez
aasta tagasi
Väga maitsev toit
Juri Raudsepp
6 aastat tagasi
Suvel tuleb minna... kinnikaetud terass muidu.
Karl Roosi
7 aastat tagasi
Hea toit tai toidu austajale ning Pad thai on väga hea lastele .
Allan Luberg
6 aastat tagasi
Mõnusad ja autentsed aasia road
Megha Makwana
6 kuud tagasi
(Google’i tõlgitud) See oli esimene kord, kui proovisin Tai toitu ja pean ütlema, et see on niiii maitsev. Tasub proovida. Mulle väga meeldis toit. Ma sain Happy Food Dance'i kohe pärast esimest suutäit. 🥰 Mul oli toidu kohaletoomine..pakend oli ka hea ja toit oli kuum. Nägin kotil aitäh ja naerunägu... mis toob koheselt mu näole naeratuse. See oli nii armas. Suur tänu.🫶 (Algne) It was my first time trying Thai food and I must say...it is sooo tasty. Worth trying. I really loved the food. I got the Happy Food Dance as soon as I had my first bite. 🥰 I had a food delivery..packaging was also good and food was hot. I saw thank you and smiley drwan on bag...which brings an instant smile on my face. That was so cute. Thank you so much.🫶
Franz Zeuner
Muudetud kuupäeval 7 kuud tagasi
(Google’i tõlgitud) Seda on raske leida, kuid kindlasti tasub seda otsida. Restorani leiate nurga taga asuvast vanast supermarketihoonest. Kui olete sinna sattunud, võite imestada selle ruumi üle – jah, see on väike, kuid külalislahkuse ja maitse poolest tohutu. Ühe kahest lauast broneerimine võib olla hea mõte. Omanik ja kokad on suurepärased võõrustajad ja sooja südamega vastutulevad. Toit, mida nad meile soovitasid, on olnud tõeline nauding. Ehtne Tai köök ilma naljata. Lihtsalt lihtne täiuslik. Suur aitäh ja peatse taaskohtumiseni! (Algne) Its hard to find, but definitely worth it to search. You find the restaurant in an old supermarket building, around the corner. Once you are in you might be wondering about the space - yes, its tiny, but huge in hospitality and taste. Booking one of the two tables might be a good idea. The owner and chefs are wonderful hosts and welcoming with warm hearts. The food which they recommended us, has been a real pleasure. Authentic Thai kitchen with no kidding around. Just easy perfect. Thank you very much and see you soon again!
a rumyantseva
aasta tagasi
(Google’i tõlgitud) Oli täna imeline õhtusöök. Teenindus on tõesti hea, meeskond on väga viisakas, abivalmis ja sõbralik 🤩 Toit oli maitsev ja portsjonid head. Proovisin tom yumi lõhega, tom kha'd kanaga, värskeid kevadrulle ja õlut. Tulen kindlasti tagasi, et veel roogasid proovida! Tai muusika ja kohalik tai õlu lõid ka autentse atmosfääri 👍👍👍 (Algne) Had a lovely dinner today. Service is really good, team is very polite, helpful and friendly 🤩 Food was delicious and portioned well. Tried tom yum with salmon, tom kha with chicken, fresh spring rolls and beer. Definitely will come back to try more dishes! Tai music and local tai beer made authentic atmosphere also 👍👍👍
Loading…
See sait kasutab teenuste pakkumiseks Google'i küpsisefaile. Seda saiti kasutades nõustute selle küpsisefailide kasutamisega.