Zweryfikowany

KlimaSPA auto serwis klimatyzacji Legnica Lotnisko

  • Serwis Klimatyzacji w: Legnica
  • Zamknięte
  • 4.9
    (327)
KlimaSPA auto serwis klimatyzacji Legnica Lotnisko
Opinie
4,9 z 5
(327 opinii)
4.9
5
4
3
2
1
Klaudia
11 miesięcy temu
Jak najbardziej polecam! Najlepszy serwis klimatyzacji w okolicy, usługi zawsze wykonywane profesjonalnie, bez długiego czasu oczekiwania i w przystępnej cenie. Obsługa miła, profesjonalna i zaangażowana. Jak klimatyzacja, to tylko tutaj!
Damian Szczypta
2 miesiące temu
Pan spuścił mi jakąś ilość czynnika po czym stwierdził że należy wykonać test szczelności i wykonał, tyle że na podstawie nie wiem jakich informacji stwierdził że sprężarka jest nieszczelna, nie używał żadnych detektorów. Pojechałem do prawdziwego mechanika i się okazało że sprężarka nie załącza się a układ jest szczelny. Nie polecam.
Bartosz Gerschmann
miesiąc temu
Sprawdzenie i uzupełnienie czynnika w Ford Tourneo 2024. Wizytę mogę podsumować w trzech słowach: FACHOWO, RZETELNIE, PROFESJONALNIE. Serdecznie polecam.
Beata
9 miesięcy temu
Wspaniała i fachowa obsługa. Pan jest mistrzem w swoim fachu. Mieliśmy awarię w trakcie podróży do Albanii i udało nam się znaleźć Mistrza. Szybko sprawnie i w przystępnej cenie 😎polecam każdemu! Będziemy zawsze polecać bo warto !
Robert Klimek
2 miesiące temu
Auto zawitało w Klimaspa lokalizacja usterki diagnostyka układu uzupełnienie czynnika w normalnej cenie. Polecam wszystkim bo sam jestem mega zadowolony z wykonanej usługi.
Bartosz Rutkowski
3 miesiące temu
Witam. Dzisiaj byłem klientem w KLIMASPA i jestem mega zadowolony. Usługa wykonana profesjonalnie , diagnoza , wymiana części na miejscu co jest wielkim ułatwieniem, test szczelności i nabicie gazem..... odjechałem zimnym autem 🙃😉
Grzegorz Paszkowski
rok temu
Polecam KlimaSPA na Lotnisku w Legnicy! Serwis klimatyzacji wykonany profesjonalnie — szybka diagnoza, konkrety bez lania wody, uczciwe podejście do klienta. Czyszczenie parownika zrobione dokładnie, różnica w działaniu klimatyzacji widoczna od razu. Obsługa miła, ale konkretna – tak jak lubię. Widać, że znają się na robocie i nie naciągają. Zdecydowanie wrócę, jeśli zajdzie potrzeba.
Paulina Strzała
3 miesiące temu
Pełen profesjonalizm. Serwis całej klimatyzacji wykonany sprawnie i punktualnie o umówionej godzinie. Cena bardzo przystępna. Szczerze polecam!
Daniel Pater
miesiąc temu
Super obsługa. Szybko i profesjonalnie. Polecam
Stanisław Kieras
2 tygodnie temu
Klasa, super obsługa, dobra cena. Profesjonaliści 😎
Loading…
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.