Zweryfikowany

Gabinety podologiczne PODOPHARM - Podolog Kielce

  • Pielęgnacja Stóp w: Kielce
  • Zamknięte
  • 5
    (18)
Gabinety podologiczne PODOPHARM - Podolog Kielce
Opinie
5 z 5
(18 opinii)
5
5
4
3
2
1
MP SERWIS
7 miesięcy temu
Piękne wnętrza. Mili ludzie . Fachowcy nie z tej ziemi. Jeśli prewencja zdrowia to tylko u nich. Zdrowe stopy, spokojna głowa, kręgosłup, kolana. Fachowców jak mrówek. Nawet twarz będzie piękna i rumiana jak pupcia niemowlęcia po skorzystaniu z usług Pani kosmetolog . I to wszystko w jednym budynku ! Niesamowite ! Prawda ? A jednak takie rzeczy w Kielcach. Tu się tworzy historia. Pozdrawiam . Polecam.
Rafal Picheta
rok temu
Jestem świeżo po wizycie. Pani Kinga zrobiła wywiad i od razu przeszła do działania. Cały zabieg przebiegał w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze i mimo, iż mam bardzo czułe podszycie stóp, to umiejętności Pani Kingi - precyzja, odpowiedni nacisk, dobór narzędzi oraz środków kosmetycznych, sprawiły, że nie odczułem żadnego dyskomfortu podczas całego zabiegu. Mogę z czystym sumieniem polecić wizytę u Pani Kingi. Zdecydowanie wrócę.
Ania Drzewiecka
rok temu
Moja mama była u Pani Kingi, podologa, i jest bardzo zadowolona z wizyty. Pani Kinga to profesjonalistka w każdym calu – dokładna, delikatna i z ogromną wiedzą. Do tego jest niezwykle miła i tworzy przyjazną atmosferę, dzięki czemu można się poczuć komfortowo. Zdecydowanie polecam jej usługi!
Ela Ela
rok temu
Odpowiadając na zaproszenie PODOPHARMU wybrałyśmy się z przyjaciółką na zabiegi podologiczne (szkoleniowe) do Pani Kingi. Od wejścia poczułyśmy się komfortowo zaopiekowane przez dwie przemiłe dziewczyny. Pani Kinga oaza spokoju, profesjonalizmu i perfekcji :). Dotąd taka wizyta kojarzyła mi się z bólem (wrastające paznokcie), tym razem do było miłe zaskoczenie. Z przyjemnością będę polecać gabinet wszystkim znajomym.
Aneta Oleszek
Edytowano rok temu
Miejsce godne polecenia ze względu na szeroki wachlarz usług, bezpłatny parking oraz doświadczony personel 😊.
Martyna Łozowska
rok temu
Najwspanialsza Podolog! Polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy. Wspaniała osoba o ogromnej wiedzy i o wspaniałym podejściu. Pomaga w najtrudniejszych, skomplikowanych przypadkach gdzie inni nie mogą sobie poradzić. Dziękuję za okazaną pomoc Pani Kingo :)
Magdalena Bromblik
rok temu
Jestem zachwycona wizytą w Gabinetach PODOPHARM! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i świetne efekty zabiegu. Serdecznie polecam Panią Kingę.
Anna Słowak
rok temu
Polecam wizytę podologiczna u Kingi Kowalskiej. Kinga to przemiła, wspaniała osoba o dużej wiedzy i świetny specjalista w zakresie podologii.
Filip Piwowarczyk
rok temu
Profesjonalizm i życzliwość. Bardzo pozytywne miejsce miła obsługa i efekty pracy widoczne i odczuwalne od ręki. Polecam każdemu, szczególnie mężczyznom o spracowanych stopach ;)
Katarzyna Plaskota
rok temu
Serdecznie polecam gabinet PODOPHARM! Bardzo dziękuję za pomoc udzieloną przez Panią Kingę. Profesjonalna usługa w przemiłej atmosferze 🙂
Loading…
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.