Zweryfikowany

GABINET ZMIAN - PSYCHOLOG - PSYCHOTERAPIA BYTOM

  • Psycholog w: Bytom
  • Zamknięte
  • 5
    (8)
GABINET ZMIAN - PSYCHOLOG - PSYCHOTERAPIA BYTOM
Opinie
5 z 5
(8 opinii)
5
5
4
3
2
1
Patrycja Bortnicka
2 miesiące temu
Idealne miejsce dla osób w potrzebie. Wnętrza pięknie urządzone, przytulne co sprzyja poczuciu komfortu i szczerej rozmowie. Pani Urszula jest świetną specjalistką. Terapia u niej pomaga mi w trudnych sytuacjach i rozwiązywaniu moich problemów. Za każdym razem czuje się wysłuchana,a ze spotkania wychodzę ze spokojem psychicznym. Serdecznie polecam.
Żaneta Paszek
3 miesiące temu
Polecam. Od samego początku czuliśmy się komfortowo i bezpiecznie, co było kluczowe dla otwarcia się na rozmowę o problemach i emocjach. Pani Martyna, do której chodziliśmy okazało się nie tylko profesjonalnym terapeutą, ale również empatycznym i życzliwym człowiekiem.
Dominik Burgieł
3 miesiące temu
Jeśli ktoś się waha, lub boi zacząć terapię, to szczerze polecam to miejsce. Czułem się w pełni zrozumiany od pierwszej sesji. Profesjonalne podejście oparte na empatii i zaufaniu.
Justyna Kot
rok temu
Cieszę się, że trafiłem na to miejsce. Wchodząc do środka czuje się spokój, bardzo ładny przyjemny wystrój. Najwyższej klasy specjaliści. Pani Urszula jest osobą posiadającą mega wiedzę, bardzo zaangażowaną, odczuwa się niesamowitą chęć pomocy. Kilka razy potrzebowałem zmienić godzinę spotkań i zawsze prędzej czy później udawało się. Gabinet zmian to właśnie to miejsce którego potrzebowałem. Polecam gorąco.
Małgorzata Szewczyk
rok temu
Pani Ula i Pan Patryk stale podnoszą swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach . Oboje pracują pod superwizją i dbają o zasady etyki . Jako właściciele gabinetu te same wartości wdrażają w prace całego zespołu. Polecam to miejsce jako specjalista .
karolina bogucka
rok temu
Polecam te miejsce. Bardzo przyjemny klimat i wygląd ogólny pomieszczeń. Pani psychoterapeutka-Pani Joanna, uważam jest godna zaufania. Widać, że posiada dużo wiedzy, nie ocenia i dobrze prowadzi terapię.
Dagmara P
3 miesiące temu
Polecam serdecznie GABINET ZMIAN!! Empatia i profesjonalizm na najwyższym poziomie!!
Alicja Janiak-Pohl
4 miesiące temu
Specjaliści wysokiej klasy. Polecam!
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.