Zgłoś nieodpowiednią treść
Cieszę się, że trafiłem na to miejsce. Wchodząc do środka czuje się spokój, bardzo ładny przyjemny wystrój. Najwyższej klasy specjaliści. Pani Urszula jest osobą posiadającą mega wiedzę, bardzo zaangażowaną, odczuwa się niesamowitą chęć pomocy. Kilka razy potrzebowałem zmienić godzinę spotkań i zawsze prędzej czy później udawało się. Gabinet zmian to właśnie to miejsce którego potrzebowałem. Polecam gorąco.