Dla kogo jest psychoterapia? Czy już tak bardzo sobie nie radzę? Czy jeśli nie mam żadnych objawów w postaci obniżonego samopoczucia czy lęków, to w ogóle jest dla mnie? Kiedy jest ten moment? Wiele razy słyszeliśmy od naszych pacjentów o dylematach, które wstrzymywały ich przed rozpoczęciem pracy nad sobą. Prawdą jest, że psychoterapia to proces leczenia, który nakierowany jest na zmiany w zakresie przeżywania i zachowania- czyli na zmiany w relacjach z innymi (w pracy i w bliskich związkach) i ze sobą samym. Redukcja objawów w zasadzie jest efektem wprowadzania powyższych zmian w życie. Tyle razy już padło "żałuję, że nie zdecydowałem się wcześniej". Bo zmiany dają szansę na lepszą jakość życia naszego własnego i nie rzadko pośrednio naszych najbliższych. Jeśli się zastanawiasz, umów się na konsultację.