Ověřeno
Capriccio Restaurant
  • Restaurace v: Praha 1
  • Zavřeno
  • 4.5
    (144)
Capriccio Restaurant
Informace
Capriccio je tradiční italskou restaurací, ve které všechny pokrmy připravujeme z poctivých surovin dovážených přímo z Itálie. Originální recepty čerpají z italské tradice a vše si vyrábíme sami. Nabízíme čerstvé středomořské pochoutky včetně ryb, výběrových mas, vlastních těstovin a také pečiva. Pochutnat si u nás můžete i na skvělých dezertech, které pro vás pečeme s tradicí a samozřejmě s láskou. Capriccio je nejen restaurací s neopakovatelnou atmosférou, obsluhou, skvělým jídlem, příjemnou zahrádkou ale také si můžete pokrmy i suroviny odnést přímo domů a pochutnat si tak na tradičních a kvalitních italských specialitách.
Další informace o této firmě

720 544 314Kontaktujte násObjednat onlineTrasy
Zavřeno
pondělí11:00–20:00
úterý11:00–20:00
středa11:00–20:00
čtvrtek11:00–20:00
pátek11:00–20:00
sobota11:00–20:00
neděle11:00–20:00
Přednosti
Živá hudba ·
Přednosti
Živá hudba ·
Dostupnost
Bezbariérové parkování · Bezbariérový vstup · Toalety s bezbariérovým přístupem ·
Nabídka stravování
Oběd · Večeře · Zákusky · Posezení ·
Vybavení
Bar na místě · Toaleta · Vhodné pro děti · Wi-Fi zdarma ·
Atmosféra
Neformální · Útulné ·
Návštěvníci
Vhodné pro skupiny · Vhodné pro rodiny ·
Platby
Debetní karty · MasterCard · VISA ·
Lokalita
Rytířská 12, 110 00 Staré Město, Česko
Fotky
Příspěvky
Recenze na Googlu
5
4
3
2
1
4.5
144 recenzí
Anastasiya Barinova
před 5 měsíci
Byly jsme s kamarádkou nedávno v této restauraci a chtěla bych říct, že to byl velmi příjemný zážitek. Objednaly jsme si rizoto a bylo to fakt výborné. Obsluha je super, atmosféra je skvělá! Určitě se tam ještě vrátíme.
Vláďa Foltán
před 8 měsíci
Příjemná italská restaurace s velice milým personálem (především na baru), pár věcí by ale vylepšit šlo. Zašli jsme s kamarádkou, usazeni jsme byli obratem a v podstatě ihned před námi ležely jídelní a nápojové lístky. Bezva start. Relativně jsme spěchali, takže jsme si objednali svižně - těstoviny a pizzu. Oboje bylo hotové rychle, chuť v pohodě, velikost porce také. Lehce nepříjemně překvapený jsem byl ale po dojedení. Minimálně 10-15 minut, kdy jsme před sebou měli prázdné talíře a prázdné sklenice si nás nikdo nevšímal. Dodávám k tomu, že podnik byl prakticky prázdný, lidé byli pouze na zahrádce, odkud se dovnitř linul cigaretový kouř (což teda taky není k jídlu ideál). Kolem lidí na zahrádce běhalo několik členů personálu, my uvnitř jsme je ale nezajímali. Na podobném místě bych čekal, že bude mít personál přehled a občas se staví mrknout, jak na tom zákazníci jsou. Je to zbytečná kaňka a dost velká škoda.
Marcela Nevšímalová
před 5 měsíci
Několikrát jsme byli s přáteli, pokaždé spokojenost. Italská kuchyně, obsluha a interiér na vysoké úrovni. Itálie v centru Prahy!
Ani Pozdnyakova
před 5 měsíci
Večeřela jsem v vaší restauraci včera. Všechno bylo vynikající. Děkujeme za kvalitní služby
Карина Акчебаш
před 5 měsíci
Děkuji za vynikající jidlo a obsluhu. Moc doporučuji!😊
Betsabester CZ
před 8 měsíci
Obsluha byla milá, ale irská káva obsahovala místo irské whiskey amerického Jacka Danielse, přípravená byla z espressa a korunovaná oslazenou šlehačkou, podle konzistence ze spreje. Prostě co dům dal. Objednané martini bylo teplé a chuti podivné. Restaurace má dobré umístění, je pěkná, ale co nám bylo předloženo ke konzumaci, to za moc nestálo (ceny jsou zde poměrně vysoké).
Annie Dobešová
před 8 měsíci
Moc výborné jídlo, příjemná obsluha a za měsíc se opět ukážeme. Doporučuji!! 🧡 Ještě jednou děkujeme..
Jaroslav Skyba
před 7 měsíci
Příjemná obsluha. Dobré jídlo. Jen nápoje trochu dražší. Jinak dobré.
Светлана Исанова
před 5 měsíci
Krasna italska restaurace na posezeni s kamarady ci rodinou, jidlo super, atmosféra take. Doporučuji
Olga Fomychova
před 8 měsíci
Super jidlo. Dobra poledni nabidka za super seny
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie od společnosti Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.