Zweryfikowany

A-GUM Wulkanizacja mobilna

  • Wulkanizacja w: Ostrożeń Drugi
  • Otwarte teraz
  • 4.4
    (64)
A-GUM Wulkanizacja mobilna
Opinie
4,4 z 5
(64 opinie)
4.4
5
4
3
2
1
Piotr
8 miesięcy temu
Już drugi raz kupowałem w A-Gum używane opony premium. Nie było żadnych problemów. Starannie przeprowadzona usługa wymiany opon.
skotii •
miesiąc temu
Zdecydowanie polecam A-GUM! Jako kierowca dostawczy zależało mi na szybkiej pomocy i tutaj wszystko zagrało perfekcyjnie. Po zgłoszeniu mobilna wulkanizacja szybko dotarła na miejsce i sprawnie wymieniła uszkodzony wentyl w oponie. Cała usługa przebiegła profesjonalnie i bez żadnych komplikacji, dzięki czemu mogłem bez większego przestoju wrócić na trasę. Świetny kontakt, konkretne podejście i naprawdę dobra obsługa ⭐️👌
Damian Walkiewicz
2 miesiące temu
Nie polecam, opony zamówione na olx oczywiście bez dowodu zakupu, 2 przyszły zwykle, 2 runflat o czym nie było mowy. Opony założone około tydzień później. Okazało się że jest dziura na boku opony czyli opona śmieć. Odpowiedz sprzedawcy- niech sobie Pan łatkę naklei. Na boku opony...
M_ wojciechowska
4 miesiące temu
Przyjechaliśmy na lawecie z pękniętą oponą, Pan zareagował błyskawicznie i profesjonalnie, po 20 min już było po problemie. Obsługa bardzo miła i dobre ceny :) Polecam z całego serca!
Riki Woj
7 miesięcy temu
Nie polecam, oponki znalezione przez OLX, dzwonię pytam są, ok będę u pana o godz x. Po przyjeździe okazuje się że się sprzedały w zamian wciska jakieś stare śmietniki.
k k
4 miesiące temu
Profesjonalne podejście. Serwis opony zrealizowany nawet w późnych godzinach wieczornych.
Maja Gajdzińska
rok temu
Jestem bardzo zadowolona z usług. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja sprawiają, że na pewno wrócę tu ponownie. Znają się na rzeczy, doradzają najlepsze rozwiązania i dbają o każdy szczegół. Wymiana i wyważenie opon przebiegły sprawnie, a jakość wykonanej pracy jest na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!
Margaret Neverov
rok temu
Nie polecam zakupu używanych opon u tego sprzedawcy. Rzeczywistość nie odpowiada opisowi na OLX – w ogłoszeniu zadeklarowano brak uszkodzeń i bieżnik 6 mm, a w rzeczywistości opona miała wkręt i tylko 4,7 mm bieżnika.
Kamil
rok temu
To moja 3 wizyta w tym warszacie, ceny opon i usług bardzo konkurencyjne. Moja opona wymagała skomplikowanej naprawy, z którą Panowie poradzili sobie bez problemu. POLECAM!
Piotr Gad
rok temu
Bardzo dziękuję za naprawę. Przyjechałem z trasy bo opony były źle wyważone w poprzednim warsztacie. Pan szybko poprawnie wyważył wszystkie kola i dalsza podróż była już bez przeszkód. Polecam.
Loading…
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.