Megjelölés kifogásolhatóként
KRITIKÁN ALULI ÉS KÖZEGÉSZSÉGÜGYI KOCKÁZAT! 1 csillag is sok.
A recepción egy fiatal, barna hajú lány fogadott, akinek a stílusa bicskanyitogató: elképesztően flegma, lekezelő és láthatóan tehernek érzi a vendégek jelenlétét. Ilyen alpári kiszolgálással még sehol nem találkoztam.
Ami viszont ennél is felháborítóbb: ÁGYI POLOSKÁT láttam a játéktérben! Ez nem csak gusztustalan, hanem súlyos fertőzésveszély is. Úgy tűnik, a profit oltárán mindent feláldoznak: válogatás nélkül, a legalapvetőbb higiéniai elvárások nélkül engednek be bárkit az utcáról, aki hajlandó pénzt szórni.
Senkinek nem ajánlom, aki nem akar parazitákat hazavinni a ruháján vagy a táskájában! A hatósági bejelentést (NNK/ÁNTSZ) megtettem. Kerüljétek el messziről, ha kedves az egészségetek és a nyugalmatok!