Ověřovací ikona znamená, že vlastník firmy vznesl nárok na svůj firemní zápis na Googlu. Ověření majitelé mohou upravovat informace o firmě, reagovat na recenze a přidávat fotky.
Ověřeno
Bučický mlýn
Restaurace v: Rožďalovice
Zavřeno
4.5
(888)
Volat 775 505 881
Zavolat
Trasy
Bučický mlýn
Volat 775 505 881
Zavolat
Trasy
Informace
Skromný hostinec v restaurovaném vodním mlýně ze 17. století s útulnými pokoji a restaurací ve větrném mlýně.
Restaurace má skvělou polohu, a interiér perfektně sedí k mlýnu, obsluha je milá, ale i přes její varování na dlouhé čekání (kvůli jiným zákazníkům, kteří tam byli dříve) jsme byli velmi překvapeni z téměř hodinového čekání na dva burgery, řízek bez obalu a hrachový krém. Ke všemu ještě několik zákazníků, kteří došli až po nás dostali jídlo dříve než my. Jídlo bylo docela dobré, ale hodinové čekání za to moc nestálo.
Monika Hojsáková
před 4 měsíci
Nahlásit jako nevhodné
Do Bučického mlýna chodíme moc rádi, a jejich pizza je pro nás vždy malý svátek! Tentokrát jsme si objednali čtyři kousky domů a byly naprosto výborné. Skvělé těsto, kvalitní suroviny a dokonale vyvážené chutě. Je znát, že si dávají záležet na každém detailu.
Pokud váháte, určitě doporučujeme vyzkoušet – stojí to za to!
Zobrazit všechny recenze (888)
Informace
Skromný hostinec v restaurovaném vodním mlýně ze 17. století s útulnými pokoji a restaurací ve větrném mlýně.
Otevírací doba
Zavřeno
pondělí
Zavřeno
úterý
Zavřeno
středa
15:00–17:00
čtvrtek
15:00–21:00
pátek
11:00–22:00
sobota
11:00–22:00
neděle
11:00–20:00
Lokalita
Podolí 18, 289 34 Rožďalovice, Česko
Trasy
Volat 775 505 881
Zavolat
Recenze
4,5 z 5
(888 recenzí)
4.5
5
4
3
2
1
M M
před 2 týdny
Nahlásit jako nevhodné
Restaurace má skvělou polohu, a interiér perfektně sedí k mlýnu, obsluha je milá, ale i přes její varování na dlouhé čekání (kvůli jiným zákazníkům, kteří tam byli dříve) jsme byli velmi překvapeni z téměř hodinového čekání na dva burgery, řízek bez obalu a hrachový krém. Ke všemu ještě několik zákazníků, kteří došli až po nás dostali jídlo dříve než my. Jídlo bylo docela dobré, ale hodinové čekání za to moc nestálo.
Monika Hojsáková
před 4 měsíci
Nahlásit jako nevhodné
Do Bučického mlýna chodíme moc rádi, a jejich pizza je pro nás vždy malý svátek! Tentokrát jsme si objednali čtyři kousky domů a byly naprosto výborné. Skvělé těsto, kvalitní suroviny a dokonale vyvážené chutě. Je znát, že si dávají záležet na každém detailu.
Pokud váháte, určitě doporučujeme vyzkoušet – stojí to za to!
Za vytvoření tohoto zápisu zaplatil Googlu obchodník
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie od společnosti Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.