Zgłoś nieodpowiednią treść
Bardzo polecam! Panowie przyjechali szybko na miejsce i sprawnie wymienili oponę w ciągniku siodłowym z naczepą. Cała usługa przebiegła profesjonalnie, bez żadnych problemów. Świetny kontakt zarówno telefoniczny, jak i na miejscu. Bardzo mili, konkretni i kontaktowi fachowcy. Widać doświadczenie i dobre podejście do klienta. Wszystko wykonane szybko, solidnie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie firma godna polecenia! Jeszcze na lepszy serwis nie udało mi się trafić a parę lat już jeżdżę w transporcie 💪💪💪