Doğrulandı
Dr Emre Ertürk
  • Doktor
  • Kapalı
  • 5
    (42)
Dr Emre Ertürk
Hakkında
Kalp hastalıkları tanı ve tedavisi
İşletme hakkında daha fazla bilgi

(0216) 565 40 65Yol tarifi
Kapalı
Pazartesi08:30–17:30
Salı08:30–17:30
Çarşamba08:30–17:30
Perşembe08:30–17:30
Cuma08:30–17:30
Cumartesi08:30–13:15
PazarKapalı
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalyeye uygun asansör · Tekerlekli sandalyeye uygun giriş · Tekerlekli sandalyeye uygun tuvalet ·
Konum
Merdivenköy Mahallesi, Şahika sok No:32/1, 34732 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Fotoğraflar
Yayınlar
Dr Emre Ertürk
3 gün önce
Dr Emre Ertürk
7 gün önce
Dr Emre Ertürk
8 gün önce
Evcil hayvanlar kalp sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor
Dr Emre Ertürk
17 gün önce
Dr Emre Ertürk
17 gün önce
Dr Emre Ertürk
20 gün önce
Google'daki Yorumlar
5
4
3
2
1
5
42 yorum
Herman Babaoğlu
2 hafta önce
Tansiyon problemim için gittim çok ilgili ve bilgili bir hekim hassasiyetle muayenemi yaptı elimdeki tahlillerin dışında gereksiz tahlil istemedi sadece gerekli olan holter efor gibi tetkikler sonucunda teşhis koyan hastasını gereksiz yormayan şeker bir insan tanıdığım için mutluyum.
Bünyamin Levent
2 ay önce
Tecrübeli doktor hastanın gelişinden sorunu anlar, konuşmasıyla da tedaviye başlar. Doktorum Emre Hocam Allah'ım Ayağına Taş Değirmesin.
Hüseyin Coşar
3 ay önce
Son zamanlarda istirahat halindeyken kalp sıkışması, çarpıntı yaşıyordum. Doktor Emre beyin kliniği gittim bir arkadaşın tavsiyesi ile. Hastasıyla çok ilgili, hastasını rahatlatan, cok pozitif bir doktor. Her gittiğimde tüm tetkiklerimi eksiksiz yaptırıp tüm değerlerimi gözden geçirip doğru tedaviyi uyguluyor. Çok şükür artık eski sağlığıma kavuştum. Sigarayı bıraktım herkes bıraksın
Aydan Gasımlı
4 ay önce
Hastalarına karşı çok kibar davranan, kendi alanında çok başarılı olan bir doktor. Gözükapalı güvenerek gidebilirsiniz yanına, başarılarının devamını dilerim.
Abdullah Yigit
4 ay önce
Güvenilir bir doktor hastalarına ilgi alakası harika işinde uzman bir doktor bigisi üst seviyede .
Ozan Akalın
6 ay önce
Birkaç şikayetim için kendisine muayene oldum. Mesleki bilgisi, hastaya yaklaşımı ve onlarla iletişimi gerçekten üst seviyede. Kendi alanı dışındaki konularda da fazlası ile bilgi ve tecrübe sahibi olduğu aşikar. Herkese tavsiye ederim Emre Bey'i.
Nofa Yigit
5 ay önce
Dr.emre ertürk işinin hakkını veriyor alanında üst düzey bilgisi var çok memnun kaldım.
muhammet kayan
8 ay önce
Kalbimde biraz ağrı vardi ve içimi bir kuşku kaplamıştı. Bir arkadaşım ile buraya gittik ve muayene olduktan sonra ciddi biseyim olmadığını öğrendim. Bu süreçte kalite konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Doktor Emre Ertürk gerçekten işini profesyonelce yapan ve hakkını veren bir doktor. Kesinlikle öneririm.
Esra Yildirim
7 ay önce
Emre bey işiyle çok ilgili işi konusunda uzman bir kişi eşimin kalp sorunu kökten çözdü çok teşekkürler artık içimiz çok rahat
Murat Karaman
8 ay önce
Dedemin uzun zamandan beri kap problemi vardı ve ameliyat olması gerekiyordu. Emre bey ve ekibi çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. 74 yaşındaki dedem, şimdi tamamen sağlığına kavuşmuş durumda. Doktor Emre Ertürk ve ekibi dedeme ameliyat sırasında ve sonrasında çok ilgi gösterdiler. Buradan hocama çok teşekkür ediyoruz.
Bu site, hizmet sunmak için Google'a ait çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.