Doğrulandı
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
  • Doktor
  • Şimdi açık olan
  • 5
    (14)
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
Hakkında
Kalp hastalıkları tanı ve tedavisi
İşletme hakkında daha fazla bilgi

(0216) 565 40 65Yol tarifi
Şimdi açık olan
Pazartesi08:30–17:30
Salı08:30–17:30
Çarşamba08:30–17:30
Perşembe08:30–17:30
Cuma08:30–17:30
Cumartesi08:30–13:15
PazarKapalı
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalyeye uygun giriş ·
Konum
Merdivenköy Sokak, Şahika Sokak No:32, 34732 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Fotoğraflar
Yayınlar
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
1 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
1 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
4 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
6 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
7 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
7 gün önce
Hizmetler
EKG
Ritm Holter
Stres Testi
Eforlu EKG Testi
Ekokardiyografi
Laboratuvar Tetkikleri
Ekg, Eko, Efor Testi, Holter, Sintigrafi
Google'daki Yorumlar
5
4
3
2
1
5
14 yorum
Nehir Yıldırım
2 hafta önce
Sayın Emre ERTÜRK hocama bundan yaklaşık 5 yıl önce ritim bozukluğu şikayetimle tedavi oldum. Tedaviye giderken hemen hemen her güne kadar düşen çarpıntılarım tedaviden sonra hocam sayesinde tamamen bitti. Maddiyata kesinlikle önem vermeyen, insan halinden anlayan, önce sağlık diyen hocama saygılarımı sunuyorum.
Kerem Korkmaz
2 hafta önce
3 yıldır ritim bozukluğu hastaligi ile tedavi gördüm 1 .ablasyon haccetepe üniversitesi oldum 2 .ablasyon başka bir özel hastane oldum ikisinde de olumlu sonuç alamadık. Tam teşhis ve tedaviyi sayın Uzman Dr. Emre ERDOĞAN ve ekibinde bulduk .Mesleği ni layık ile yapan değerli bir insan...
Mert Kızılkaya
2 hafta önce
12 yılı aşkın süredir çarpıntı hastası olan babamı, ilk muayene sonrası "ablasyon" uygulamaya karar veren ve başarıyla operasyonu gerçekleştiren Sn. Emre Hocamıza teşekkür ederiz. Tüm şikayetleri kısa sürede gideren Hocamızı seviyoruz.
İlyas Aral
2 hafta önce
Sayın Uzman Dr. Emre Ertürk tarafından 3 ay önce Ablasyon ameliyatı geçirdim. Önceki muayene olduğum Doktorlar sürekli ilaç kullanacaksın derken Emre hocam ortalama 1 saattlik operasyon ile bana tüm hayat konforumu geri verdi.
Asiye Demir
2 hafta önce
Güler yüzlü, samimi ve sıcak yaklaşımlarıyla önce güvenimizi kazanan ardından başarıyla uyguladıkları Ablasyon yöntemiyle sıkıntılarıma son veren Kardiyoloji Uzmanı Dr. Emre ERTÜRK ve çok değerli ekip arkadaşlarına ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız.
Herman Babaoğlu
4 ay önce
Tansiyon problemim için gittim çok ilgili ve bilgili bir hekim hassasiyetle muayenemi yaptı elimdeki tahlillerin dışında gereksiz tahlil istemedi sadece gerekli olan holter efor gibi tetkikler sonucunda teşhis koyan hastasını gereksiz yormayan şeker bir insan tanıdığım için mutluyum.
Hüseyin Coşar
7 ay önce
Son zamanlarda istirahat halindeyken kalp sıkışması, çarpıntı yaşıyordum. Doktor Emre beyin kliniği gittim bir arkadaşın tavsiyesi ile. Hastasıyla çok ilgili, hastasını rahatlatan, cok pozitif bir doktor. Her gittiğimde tüm tetkiklerimi eksiksiz yaptırıp tüm değerlerimi gözden geçirip doğru tedaviyi uyguluyor. Çok şükür artık eski sağlığıma kavuştum. Sigarayı bıraktım herkes bıraksın
Bünyamin Levent
6 ay önce
Tecrübeli doktor hastanın gelişinden sorunu anlar, konuşmasıyla da tedaviye başlar. Doktorum Emre Hocam Allah'ım Ayağına Taş Değirmesin.
Ozan Akalın
10 ay önce
Birkaç şikayetim için kendisine muayene oldum. Mesleki bilgisi, hastaya yaklaşımı ve onlarla iletişimi gerçekten üst seviyede. Kendi alanı dışındaki konularda da fazlası ile bilgi ve tecrübe sahibi olduğu aşikar. Herkese tavsiye ederim Emre Bey'i.
Eski KANAL
8 ay önce
Güzel bı meslek yapıyor helal olsun sana be
Bu site, hizmet sunmak için Google'a ait çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.