Doğrulandı
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
  • Doktor
  • Kapalı
  • 5
    (11)
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
Hakkında
Kalp hastalıkları tanı ve tedavisi
İşletme hakkında daha fazla bilgi

(0216) 565 40 65Yol tarifi
Kapalı
Pazartesi08:30–17:30
Salı08:30–17:30
Çarşamba08:30–17:30
Perşembe08:30–17:30
Cuma08:30–17:30
Cumartesi08:30–13:15
PazarKapalı
Öne çıkanlar
COVID-19 test merkezi ·
Öne çıkanlar
COVID-19 test merkezi ·
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalyeye uygun asansör · Tekerlekli sandalyeye uygun giriş · Tekerlekli sandalyeye uygun tuvalet ·
Sunulan olanaklar
Tuvalet ·
Konum
Merdivenköy Sokak, Şahika Sokak No:32, 34732 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Fotoğraflar
Yayınlar
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
19 saat önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
1 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
2 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
4 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
6 gün önce
Kardiyoloji Uzmanı Dr Emre Ertürk
7 gün önce
Hizmetler
EKG
Ritm Holter
Stres Testi
Eforlu EKG Testi
Ekokardiyografi
Laboratuvar Tetkikleri
Ekg, Eko, Efor Testi, Holter, Sintigrafi
Kan Testleri
Google'daki Yorumlar
5
4
3
2
1
5
11 yorum
nagihan esenyel
bir ay önce
Çok fazla kafa karıştırmaya ve kardiyoloji doktoru aramanıza gerek yok ! Dr. Emre bey bu işi aşmış . Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.
perran ölmez
2 ay önce
Kendim de doktorum.Bir şikayetim nedeniyle fikrini almak için başvurduğumda titizlikle her tetkikimi inceledi.Gayet dikkatli ve nazikçe muayene etti.Nerdeyse bir yıldır devam eden ritm bozukluğu için moralimi yükseltti.Sağliğıma kavuştum.Müteşekkirim.En önemlisi moral.Çok teşekkürler Emre Hocam.
İlyas Aral
11 ay önce
Sayın Uzman Dr. Emre Ertürk tarafından 3 ay önce Ablasyon ameliyatı geçirdim. Önceki muayene olduğum Doktorlar sürekli ilaç kullanacaksın derken Emre hocam ortalama 1 saattlik operasyon ile bana tüm hayat konforumu geri verdi.
Mert Kızılkaya
11 ay önce
12 yılı aşkın süredir çarpıntı hastası olan babamı, ilk muayene sonrası "ablasyon" uygulamaya karar veren ve başarıyla operasyonu gerçekleştiren Sn. Emre Hocamıza teşekkür ederiz. Tüm şikayetleri kısa sürede gideren Hocamızı seviyoruz.
Asiye Demir
11 ay önce
Güler yüzlü, samimi ve sıcak yaklaşımlarıyla önce güvenimizi kazanan ardından başarıyla uyguladıkları Ablasyon yöntemiyle sıkıntılarıma son veren Kardiyoloji Uzmanı Dr. Emre ERTÜRK ve çok değerli ekip arkadaşlarına ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız.
Bünyamin Levent
bir yıl önce
Tecrübeli doktor hastanın gelişinden sorunu anlar, konuşmasıyla da tedaviye başlar. Doktorum Emre Hocam Allah'ım Ayağına Taş Değirmesin.
Ozan Akalın
bir yıl önce
Birkaç şikayetim için kendisine muayene oldum. Mesleki bilgisi, hastaya yaklaşımı ve onlarla iletişimi gerçekten üst seviyede. Kendi alanı dışındaki konularda da fazlası ile bilgi ve tecrübe sahibi olduğu aşikar. Herkese tavsiye ederim Emre Bey'i.
METAVERSEL AGENDA
11 ay önce
Çarpıntı şikayetiyle muayene olmaya gitmiştim.Gereksiz tetkiklerle beni yormadığı gibi sorunun asıl kaynağı olan bambaşka bir sağlık problemimi gün ışığına çıkardı.Kesinlikle tavsiye ederim annemi de götürdüm tansiyon ilaçlarından kaynaklı sorun yaşadığı ortaya çıktı.Kibar,nazik ve mesleğini seven biri.
Herman Babaoğlu
bir yıl önce
Tansiyon problemim için gittim çok ilgili ve bilgili bir hekim hassasiyetle muayenemi yaptı elimdeki tahlillerin dışında gereksiz tahlil istemedi sadece gerekli olan holter efor gibi tetkikler sonucunda teşhis koyan hastasını gereksiz yormayan şeker bir insan tanıdığım için mutluyum.
Arda Binici
2 yıl önce
Bu site, hizmet sunmak için Google'a ait çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.