Doğrulandı
Dr Emre Ertürk
  • Doktor
  • Kapalı
  • 5
    (41)
Dr Emre Ertürk
Hakkında
Kalp hastalıkları tanı ve tedavisi
İşletme hakkında daha fazla bilgi

(0216) 565 40 65Yol tarifi
Kapalı
Pazartesi09:00–18:00
Salı09:00–18:00
Çarşamba09:00–18:00
Perşembe09:00–18:00
Cuma09:00–18:00
Cumartesi09:00–13:15
PazarKapalı
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalyeye uygun asansör · Tekerlekli sandalyeye uygun giriş · Tekerlekli sandalyeye uygun tuvalet ·
Konum
Merdivenköy, Şahika Sokak no:32, 34732 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
Fotoğraflar
Yayınlar
Dr Emre Ertürk
3 gün önce
Dr Emre Ertürk
5 gün önce
KADIN KALP SAĞLIĞI
Dr Emre Ertürk
6 gün önce
Dr Emre Ertürk
8 gün önce
Dr Emre Ertürk
9 gün önce
Hizmetler
Kalp Muayene
Ekokardiyografi
Holter
Renkli doppler ekokardiyografi
Egzersiz efor testi
Tansiyon holter
Google'daki Yorumlar
5
4
3
2
1
5
41 yorum
Aydan Gasımlı
bir ay önce
Hastalarına karşı çok kibar davranan, kendi alanında çok başarılı olan bir doktor. Gözükapalı güvenerek gidebilirsiniz yanına, başarılarının devamını dilerim.
Ozan Akalın
2 ay önce
Birkaç şikayetim için kendisine muayene oldum. Mesleki bilgisi, hastaya yaklaşımı ve onlarla iletişimi gerçekten üst seviyede. Kendi alanı dışındaki konularda da fazlası ile bilgi ve tecrübe sahibi olduğu aşikar. Herkese tavsiye ederim Emre Bey'i.
Abdullah Yigit
bir ay önce
Güvenilir bir doktor hastalarına ilgi alakası harika işinde uzman bir doktor bigisi üst seviyede .
Nofa Yigit
bir ay önce
Dr.emre ertürk işinin hakkını veriyor alanında üst düzey bilgisi var çok memnun kaldım.
Ömer Barış Cansaran
4 ay önce
Kısa bir zamandır kalbimde bir ağrı vardı ve buraya geldim bir sorun yokmuş çok şükür dr.emre Ertürk bu işin ustası kalitesiyle on numara bir insan çok yardımcı oldu yapmam gerekenleri yapmamam gerekenleri tek tek söyledi sağolsun ilgisini hic eksiltmedi Allah razi olsun düşünmeden gidebilirsin işinde profosyonel bir doktor
Esra Yildirim
4 ay önce
Emre bey işiyle çok ilgili işi konusunda uzman bir kişi eşimin kalp sorunu kökten çözdü çok teşekkürler artık içimiz çok rahat
Murat Karaman
4 ay önce
Dedemin uzun zamandan beri kap problemi vardı ve ameliyat olması gerekiyordu. Emre bey ve ekibi çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. 74 yaşındaki dedem, şimdi tamamen sağlığına kavuşmuş durumda. Doktor Emre Ertürk ve ekibi dedeme ameliyat sırasında ve sonrasında çok ilgi gösterdiler. Buradan hocama çok teşekkür ediyoruz.
muhammet kayan
4 ay önce
Kalbimde biraz ağrı vardi ve içimi bir kuşku kaplamıştı. Bir arkadaşım ile buraya gittik ve muayene olduktan sonra ciddi biseyim olmadığını öğrendim. Bu süreçte kalite konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Doktor Emre Ertürk gerçekten işini profesyonelce yapan ve hakkını veren bir doktor. Kesinlikle öneririm.
semih kocaoğlu
4 ay önce
Kardiyolog doktoru ararken araştırmalarım beni size yönlendirdi.herkes sizden memnun kaldığından bahsediyordu.bende farklı bir şey söylemeyeceğim, alanınizda çok iyi bir doktorsunuz Emre bey . Teşekkürler her şey için.😊
Micheal Swenan
5 ay önce
Genel kontrol için gittim Emre Bey'e. Babamda ve dedemde kalp sorunları vardı ve bu nedenle kontrolüm yapılsın istemiştim. Çok ilgiliydi ve nazikti. Son derece bilgili ve işine hakim imajı ile insana güven veriyor. Tetkiklerim yapıldı ve testlerimin sonucunda bir sağlık sorunum yoktu. İletişimimiz devam ediyor kendisi ile.
Bu site, hizmet sunmak için Google'a ait çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.