Doğrulandı
Diş Hekimi Mehmet Ali Arslan
  • Diş Hekimi
  • Şimdi açık olan
  • 5
    (26)
Diş Hekimi Mehmet Ali Arslan
Google'daki Yorumlar
5
4
3
2
1
5
26 yorum
Fatmanur Samur
4 ay önce
Diş hekimi olmama rağmen dişi ağrıyan sevgili babamı güvenle kendisine teslim ettiğim kişidir. Fındıkzade tramvaya çok yakın, merkezi konumu sayesinde de ulaşması bir o kadar kolay... Hızlı, pratik, güler yüzlü olmasının yanında yıllarca biz genç diş hekimlerine de birçok teorik pratik bilgisini aktarmış, yetişmemizi sağlamıştır. Kendisine teşekkür ederizz :)
İsmayıl Abdullayev
2 hafta önce
İlk öncelikle geeçekten en yüksek puanı hakkeden bir diş poliniği. Bende 20lik diç apsesi ve diş çürüğü sorunu vardı. Çok acı çekiyordum. İlk randevu aldım. Karşılama çok güzeldi. İlk müaneyi Mehmet Ali Arslan doktor etti. İlaç söyledi. 5 gün sonra diş çekimi için tekrar gittim. Bu sefer Barış Doktor müayene etti. Hiç acı çekmeten çok rahat şekilde dişim çekildi. Gerçekten herkese öneririm
Dilek Özkaptan
bir ay önce
Temiz ve nezih bir klinik ,ayrıca doktor Mehmet Ali Bey mesleğinin ehli ,pratik ,güleryüzlü bir hekim.Çok memnun kaldık.
çağatay becek
bir yıl önce
İnanılmaz derecede güler yüzlü ve profesyoneldir. Ekstrada mükemmeliyetçi. Beklentilerinizinde üzerinde bir sonuç çıkarır. Aile diş hekiminiz olmaya adaydır. Bir adamın yaptığı işte milim aksaklık olmaz mı? olmuyor . Size opsiyonlu sonuçlar sunar. Sonuçlarda gram hata olmaz. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
ibrahim halil erdem
bir yıl önce
Sol üst orta dişim için tavsiye üzerine buldum Mehmet Ali beyi. İlk defa implant yaptıracağım için tereddütlerle gittim ama sağolsun doktor bey hem nazik ve bilgilendirici yaklaşımı ile beni hemen ikna etti hem de elinin hafifliği sayesinde hiçç sıkıntı çekmedim. Ek olarak Diş beyazlatma işlemi de yaptı iki işlemden de çok memnun kaldığım için teşekkürü kendisine borç bilir herkese tavsiye ederim.
Ayşin Açıkyol
bir yıl önce
Bir süredir rahatsızlık veren 20 yaş diş ağrısı nedeni ile diş dokturu bakınırken tesadüften gittim. Diş çekiminden çok korkuyordum, tüm sorularıma sabırla cevap verip 10 dakika içinde uyuşturup dişi çekti doktor. ağrılarım sona erdi. Sonrasında dolgularımı da yaptırdım. Çok memnun kaldım, arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Buradan da teşekkür etmek istedim.
Kadir Sülün
bir ay önce
Memnun kaldım uygun ve güleryüzlü bir klinik tavsiye ederim herkese
OSMAN KARAASLAN
bir yıl önce
8 yıldır dis tedavilerimi olduğum dis hekimi. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim ve çok memnun kaldılar. Guleryuzlu tavırları güven veriyor. Dişci korkusu olanlara kesinlikle tavsiye ederim.
Burak Tez
bir yıl önce
Diş hekimi korkumu yenmeme sebep olan Diş Hekimi. Güleryüzlü ve harika birisidir. Mehmet Ali bey harici bir diş hekimine gitmiyorum uzun zamandır.
ayşegül reyhan
4 ay önce
Piyasaya göre hem uygun hem işinin ehli bir hekim teşekkürler her şey için🌸
Loading…
Bu site, hizmet sunmak için Google'a ait çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.