Перевірено
Yeremchuk Dental (ROYAL DENTAL), ПРОСТІР ЦИФРОВОЇ СТОМАТОЛОГІЇ ТА ІМПЛАНТАЦІЇ
  • Стоматологічна Клініка у Івано-Франківськ
  • Зачинено
  • 4.9
    (204)
Yeremchuk Dental (ROYAL DENTAL), ПРОСТІР ЦИФРОВОЇ СТОМАТОЛОГІЇ ТА ІМПЛАНТАЦІЇ
5
4
3
2
1
4.9
204 відгуки
Alexandra Ziver
5 днів тому
Дуже вдячна ортодонту Микицей Діані Юріївні за її високий професіоналізм та чудову роботу! Вона не тільки виправила мої ортодонтичні проблеми, але й зробила це з надзвичайною увагою та турботою. Діана Юріївна завжди ретельно пояснює кожен етап лікування, відповідає на всі питання і завжди знаходить час, щоб переконатися, що я почуваюся комфортно і впевнено. Її доброзичливість і чуйність справді роблять кожен візит приємним. Рекомендую Діану Юріївну всім, хто шукає кваліфікованого та дбайливого ортодонта!
Лілія Р.
2 місяці тому
Лікую зуби в даній клініці і ставила імпланти. Із-за стислих термінів лікувала в трьох різних лікарів. Можу відмітити тільки приємні враження і професіоналізм всієї команди - від дівчат на рецепшині до засновника. Однозначно рекомендую! Р.S. Порівняти маю з чим...
Андрій Якубенко
місяць тому
Зробив у цій клініці реставрацію передніх зубів. Дуже задоволений якістю обслуговування, злагодженістю та кваліфікаційністю. Особливо хочу відмітити професійність лікаря Волочій Тараса Юрійовича. Результат перевищив всі сподівання.
М.
місяць тому
Була на прийомі в Альони Едуардівни Шеремети, видаляли зуб мудрості. Процес був не з простих і не з швидких, але лікарка намагається зробити все максимально комфортно для пацієнта. Я дуже задоволена, звертатимусь і надалі 🙂
Mariya Babey
3 місяці тому
Дуже приємні враження про клініку. Я робила імплантат у Альони Шеремета, це чудовий лікар, справжній професіонал. Завжди усміхнена, привітна, люб'язно відповідає на всі запитання, а головне знає свою справу.. Я залишилася задоволеною. Рекомендую!!!
Анастасія Шешеня
місяць тому
Степан Миколайович Олексюк - гарно лікує, делікатно ставиться до переляканих та дуже чутливих клієнтів як я :)) приїхала з-за кордону саме до нього, всім задоволена. Дякую!
Albina Chernikova
місяць тому
Скористалась майже всім спектром послуг з часів, коли клініка була ще на Довгій) і пломбування, і ендодонтія, і гігієна, і відбілювання, і протезування. Всім залишилась дуже задоволена, велика подяка Тарасу Юрійовичу . Рекомендую до відвідування, якщо шукаєте якісну стоматологію
Валентина Встекліца
2 тижні тому
Дуже привітний персонал. Лікуємося я і дитина у одного ж лікаря Любинець Марини. Для мене спокій і нерви дитини на першому місці. Я спокійна і за обслуговування, і за якість матеріалів.
Alex Cherniavenko
місяць тому
Дуже гарна клініка:чисто, гарно, обладнання виглядає новим та гарним, нагадують про майбутній прийом. Гарні лікарі. Якісно роблять. Я залишився задоволений
Olga Romanova
5 місяців тому
Прекрасна клініка, чудові лікарі, уважний персонал, а до цього ще й дуже зручне розташування!
Loading…
На цьому сайті використовуються файли cookie компанії Google. Відвідуючи його, ви даєте згоду на використання файлів cookie.