Zgłoś nieodpowiednią treść
Jakość wykonania ok, bez wow, za to wycena robocizny ostro przesadzona. Do tego nie zaproponowano mi nawet dopasowania siodełka, choć pan w serwisie dostał informację, że dostarczony do nich rower jest świeżo kupiony choć używany. O jeden element trzeba było się upomnieć, bo choć był ujęty w wycenie przez sms to nie był gotowy, a na miejscu okazało się że i tak trzeba było za niego dodatkowo dopłacić. Nie znam się na rowerach i nie muszę się znać by jeździć jakimkolwiek pojazdem lecz klienci oczekują, że ktoś kto się na tym zna zwróci uwagę nawet na taki element jak usytuowanie siodełka.