Перевірено

DE•WASH - Автомийка самообслуговування

  • Автомийка Самообслуговування у Чайки
  • Зачинено
  • 4.7
    (22)
DE•WASH - Автомийка самообслуговування
Довідка
Сучасна автомийка самообслуговування нового покоління. Найстильніша, інноваційна та професійна мийка в Україні. Пости самообслуговування з професійною хімією, автоматичний робот-мийка, потужні пилососи. На території працює кав’ярня та магазин автохімії й автомобільних аксесуарів. Комфорт, якість і сервіс в одному місці
Години
Зачинено
понеділок08:00–23:00
вівторок08:00–23:00
середа08:00–23:00
четвер08:00–23:00
пʼятниця08:00–23:00
субота08:00–23:00
неділя08:00–23:00
Місцезнаходження
вулиця Грушевського, 44, Чайки, Київська область, Україна, 08130
Відгуки
4,7 з 5
(22 відгуки)
4.7
5
4
3
2
1
Богдан Подолянко
2 місяці тому
Відмінна мийка, мию машину не перший раз, хімія супер, відмиває навіть бітумні плями, на відміну від інших мийок самообслуговування віск подається одразу. Адміністраторів шукати не потрібно вони завжди на очах, завжди підходять і пропонують свою допомогу!!!
Olekca Naja
2 місяці тому
Прбачив відео, де людина розповідає, що найкраща хімія тільки у неї, що виїдає бруд миттєво, вирішив заїхати. Очікування взагалі не виправдали результат. Піна, розпилюється погано, не виїдає бруд, після мийки авто залишилось в розводах, при чому що змивав осмосом. Не рекомендую!!! Одна з найгірших мийок на якій я був.
Довідка
Сучасна автомийка самообслуговування нового покоління. Найстильніша, інноваційна та професійна мийка в Україні. Пости самообслуговування з професійною хімією, автоматичний робот-мийка, потужні пилососи. На території працює кав’ярня та магазин автохімії й автомобільних аксесуарів. Комфорт, якість і сервіс в одному місці
Години
Зачинено
понеділок08:00–23:00
вівторок08:00–23:00
середа08:00–23:00
четвер08:00–23:00
пʼятниця08:00–23:00
субота08:00–23:00
неділя08:00–23:00
Місцезнаходження
вулиця Грушевського, 44, Чайки, Київська область, Україна, 08130
Відгуки
4,7 з 5
(22 відгуки)
4.7
5
4
3
2
1
Богдан Подолянко
2 місяці тому
Відмінна мийка, мию машину не перший раз, хімія супер, відмиває навіть бітумні плями, на відміну від інших мийок самообслуговування віск подається одразу. Адміністраторів шукати не потрібно вони завжди на очах, завжди підходять і пропонують свою допомогу!!!
Olekca Naja
2 місяці тому
Прбачив відео, де людина розповідає, що найкраща хімія тільки у неї, що виїдає бруд миттєво, вирішив заїхати. Очікування взагалі не виправдали результат. Піна, розпилюється погано, не виїдає бруд, після мийки авто залишилось в розводах, при чому що змивав осмосом. Не рекомендую!!! Одна з найгірших мийок на якій я був.
На цьому сайті використовуються файли cookie компанії Google. Відвідуючи його, ви даєте згоду на використання файлів cookie.