Zweryfikowany

WODWIERT Paweł Nikiel - studnie głębinowe

  • Wiercenie Studni w: Bielsko-Biała
  • Zamknięte
  • 4.3
    (38)
WODWIERT Paweł Nikiel - studnie głębinowe
Informacje
W Wodwiert mamy wiele lat doświadczenia w wierceniu studni głębinowych. Wykonujemy studnie na terenie Bielska-Białej i w promieniu 100 kilometrów od miasta. Przez kilkanaście lat zbudowaliśmy około 3000 studni! Wiercimy dla właścicieli domów jednorodzinnych, kempingów, gospodarstw rolnych, ogródków i innych nieruchomości. Zapewniamy znalezienie wody! Studnie głębinowe, które wiercimy, mają najczęściej do 30 metrów głębokości i wydajność na poziomie 5 metrów sześciennych na dobę. Prace, które wykonujemy, obejmują między innymi określenie miejsca wiercenia, następnie wykonanie odwiertu pod rury osłonowe i zamontowanie takich rur. Kolejne kroki to dowiercenie się do wody, zamontowanie filtrów, żwirowanie i wykonanie przyłącza z pompą.
Skontaktuj się z nami
Godziny otwarcia
Zamknięte
poniedziałek08:00–20:00
wtorek08:00–20:00
środa08:00–20:00
czwartek08:00–20:00
piątek08:00–20:00
sobota08:00–20:00
niedziela08:00–20:00
Lokalizacja
Ignacego Daszyńskiego 101a, 43-346 Bielsko-Biała, Polska
Usługi
Montaż studni
Przyłącza studni
Opinie
4,3 z 5
(38 opinii)
4.3
5
4
3
2
1
Paulina
9 miesięcy temu
Wystawiam tę opinię w imieniu mojego taty. Ta „firma” to przykład absolutnego braku profesjonalizmu, odpowiedzialności i szacunku do klienta. Umawiali się z tatą na termin, a potem zero kontaktu- nie odbierali telefonów, nie odpisywali na SMS-y, nie przyjeżdżali. I to nie raz, a kilkukrotnie! W dniu, w którym mieli wykonać usługę, potrafili bezczelnie zasugerować, żeby znalazł sobie inną firmę. To kpina i skandaliczne podejście do pracy. Zmarnowali czas, pokrzyżowali plany i pokazali, że nie można im powierzyć żadnego zlecenia. Jeśli ktoś szuka rzetelnych fachowców - to na pewno nie tutaj. Lepiej od razu poszukać firmy, która faktycznie szanuje klienta i wywiązuje się z terminów.
WB
8 lat temu
Tak firma faktycznie PROFESIONALNA. Szacun dla kierowców. Wjechali w bardzo trudny teren. Samowystarczalni nic nie potrzebują do pomocy no i cena bardzo przystępna w porównaniu do konkurencji. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI. Pozdrawiam Władek m.Moczarki
Informacje
W Wodwiert mamy wiele lat doświadczenia w wierceniu studni głębinowych. Wykonujemy studnie na terenie Bielska-Białej i w promieniu 100 kilometrów od miasta. Przez kilkanaście lat zbudowaliśmy około 3000 studni! Wiercimy dla właścicieli domów jednorodzinnych, kempingów, gospodarstw rolnych, ogródków i innych nieruchomości. Zapewniamy znalezienie wody! Studnie głębinowe, które wiercimy, mają najczęściej do 30 metrów głębokości i wydajność na poziomie 5 metrów sześciennych na dobę. Prace, które wykonujemy, obejmują między innymi określenie miejsca wiercenia, następnie wykonanie odwiertu pod rury osłonowe i zamontowanie takich rur. Kolejne kroki to dowiercenie się do wody, zamontowanie filtrów, żwirowanie i wykonanie przyłącza z pompą.
Godziny otwarcia
Zamknięte
poniedziałek08:00–20:00
wtorek08:00–20:00
środa08:00–20:00
czwartek08:00–20:00
piątek08:00–20:00
sobota08:00–20:00
niedziela08:00–20:00
Lokalizacja
Ignacego Daszyńskiego 101a, 43-346 Bielsko-Biała, Polska
Usługi
Montaż studni
Przyłącza studni
Skontaktuj się z nami
Opinie
4,3 z 5
(38 opinii)
4.3
5
4
3
2
1
Paulina
9 miesięcy temu
Wystawiam tę opinię w imieniu mojego taty. Ta „firma” to przykład absolutnego braku profesjonalizmu, odpowiedzialności i szacunku do klienta. Umawiali się z tatą na termin, a potem zero kontaktu- nie odbierali telefonów, nie odpisywali na SMS-y, nie przyjeżdżali. I to nie raz, a kilkukrotnie! W dniu, w którym mieli wykonać usługę, potrafili bezczelnie zasugerować, żeby znalazł sobie inną firmę. To kpina i skandaliczne podejście do pracy. Zmarnowali czas, pokrzyżowali plany i pokazali, że nie można im powierzyć żadnego zlecenia. Jeśli ktoś szuka rzetelnych fachowców - to na pewno nie tutaj. Lepiej od razu poszukać firmy, która faktycznie szanuje klienta i wywiązuje się z terminów.
WB
8 lat temu
Tak firma faktycznie PROFESIONALNA. Szacun dla kierowców. Wjechali w bardzo trudny teren. Samowystarczalni nic nie potrzebują do pomocy no i cena bardzo przystępna w porównaniu do konkurencji. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI. Pozdrawiam Władek m.Moczarki
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.