Zgłoś nieodpowiednią treść
Wystawiam tę opinię w imieniu mojego taty. Ta „firma” to przykład absolutnego braku profesjonalizmu, odpowiedzialności i szacunku do klienta. Umawiali się z tatą na termin, a potem zero kontaktu- nie odbierali telefonów, nie odpisywali na SMS-y, nie przyjeżdżali. I to nie raz, a kilkukrotnie! W dniu, w którym mieli wykonać usługę, potrafili bezczelnie zasugerować, żeby znalazł sobie inną firmę.
To kpina i skandaliczne podejście do pracy. Zmarnowali czas, pokrzyżowali plany i pokazali, że nie można im powierzyć żadnego zlecenia. Jeśli ktoś szuka rzetelnych fachowców - to na pewno nie tutaj. Lepiej od razu poszukać firmy, która faktycznie szanuje klienta i wywiązuje się z terminów.