Zweryfikowany
Biuro Rachunkowe Włocławek WEGA
  • Biuro Rachunkowe w: Włocławek
  • Zamknięte
  • 4.9
    (123)
Biuro Rachunkowe Włocławek WEGA
Informacje
Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, to wiedza, która wspiera sukces firmy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wykształceniem kierunkowym wyższym i bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, którzy w selektywny sposób prowadzą bieżącą obsługę naszych klientów.
Więcej informacji o firmie

530 802 102Kontakt z namiWskazówki dojazdu
Zamknięte
poniedziałek08:00–16:00
wtorek08:00–16:00
środa08:00–16:00
czwartek08:00–16:00
piątek08:00–16:00
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte
Ułatwienia dostępu
Lokalizacja
Świętego Antoniego 3A, 87-800 Włocławek, Polska
Zdjęcia
Wpisy
Usługi
Usługi rachunkowe
Usługi księgowe
Kadry i płace
Dofinansowania
Opinie w Google
5
4
3
2
1
4.9
123 opinie
Dominik Bukowski
3 miesiące temu
Serdecznie polecam to biuro, obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.Zawsze mogłem liczyć na szybką pomoc
W4MPIR
7 miesięcy temu
WEGA ma świetny zespół – zawsze uprzejmi, kompetentni i gotowi pomóc. Czuję, że mogę im zaufać w każdej sprawie księgowej.
Amelia Słowińska
7 miesięcy temu
Z WEGA współpracuje się jak z futurystyczną firmą. Ich automatyzacja i technologie są tak zaawansowane, że czuję, jakbym już dziś korzystała z księgowości przyszłości.
Maciuś
9 miesięcy temu
Pragnę podzielić się swoją entuzjastyczną opinią na temat biura rachunkowego WEGA, które zasługuje na najwyższą ocenę, czyli 5 gwiazdek! Biuro rachunkowe WEGA, z którym miałem przyjemność współpracować, wyróżniało się niezwykłym profesjonalizmem i głęboką wiedzą w dziedzinie rachunkowości.
Lena Kurszewska
7 miesięcy temu
Biuro Rachunkowe WEGA dostarcza usługi najwyższej jakości. Ich profesjonalizm, szczegółowość i dokładność są niezrównane.
Artur _
9 miesięcy temu
Pan Dawid zna się na rzeczy. Ja akurat korzystam z rozliczeń rocznych PIT i jestem zawsze obsługiwany ekspresowo z pełnym profesjonalizmem. Osoba ta posiada ogromną wiedzę. A ceny są bardzo konkurencyjne chociaż ja zawsze korzystam z super promocji.
mrf_ rider_
7 miesięcy temu
Jestem pod wrażeniem mobilnej aplikacji WEGA, która ułatwia zarządzanie moimi dokumentami i finansami w czasie rzeczywistym. To naprawdę wygodne!
Władek Sateja
7 miesięcy temu
Dzięki WEGA, nigdy nie muszę się martwić o moje sprawy księgowe. Ich zespół jest zawsze gotowy do pomocy i rzetelnie wykonuje swoją pracę.
BRADUSZK O
9 miesięcy temu
Biuro Rachunkowe WEGA oferuje szeroki zakres usług księgowych, dzięki czemu można znaleźć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Adam
7 miesięcy temu
Biuro Rachunkowe WEGA zawsze idzie z duchem czasu. Ich wykorzystanie zaawansowanych technologii do automatyzacji usług księgowych jest imponujące.
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.