Zweryfikowany
Biuro Rachunkowe Włocławek WEGA
  • Biuro Rachunkowe w: Włocławek
  • Zamknięte
  • 4.9
    (125)
Biuro Rachunkowe Włocławek WEGA
Informacje
Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, to wiedza, która wspiera sukces firmy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wykształceniem kierunkowym wyższym i bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, którzy w selektywny sposób prowadzą bieżącą obsługę naszych klientów.
Więcej informacji o firmie

530 802 102Kontakt z namiWskazówki dojazdu
Zamknięte
poniedziałek08:00–16:00
wtorek08:00–16:00
środa08:00–16:00
czwartek08:00–16:00
piątek08:00–16:00
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte
Ułatwienia dostępu
Lokalizacja
Świętego Antoniego 3A, 87-800 Włocławek, Polska
Zdjęcia
Wpisy
Usługi
Usługi rachunkowe
Usługi księgowe
Kadry i płace
Dofinansowania
Opinie w Google
5
4
3
2
1
4.9
125 opinii
Maciuś
2 miesiące temu
Pragnę podzielić się swoją entuzjastyczną opinią na temat biura rachunkowego WEGA, które zasługuje na najwyższą ocenę, czyli 5 gwiazdek! Biuro rachunkowe WEGA, z którym miałem przyjemność współpracować, wyróżniało się niezwykłym profesjonalizmem i głęboką wiedzą w dziedzinie rachunkowości.
Bencio
tydzień temu
Nie wiem, jak bym sobie poradził bez WEGA. Dzięki nim, zarządzanie finansami mojej firmy jest znacznie łatwiejsze.
Field Rider
2 tygodnie temu
Zautomatyzowane raporty i analizy, które otrzymuję od WEGA, znacząco przyspieszają podejmowanie decyzji biznesowych w mojej firmie.p
W4MPIR
2 tygodnie temu
WEGA ma świetny zespół – zawsze uprzejmi, kompetentni i gotowi pomóc. Czuję, że mogę im zaufać w każdej sprawie księgowej.
Alan Szałek
3 dni temu
WEGA zastosowało automatyzację w taki sposób, że komunikacja i przesyłanie dokumentów stały się niemal natychmiastowe. To niesamowite!
Amelia Słowińska
2 tygodnie temu
Z WEGA współpracuje się jak z futurystyczną firmą. Ich automatyzacja i technologie są tak zaawansowane, że czuję, jakbym już dziś korzystała z księgowości przyszłości.
Władek Sateja
miesiąc temu
Dzięki WEGA, nigdy nie muszę się martwić o moje sprawy księgowe. Ich zespół jest zawsze gotowy do pomocy i rzetelnie wykonuje swoją pracę.
Artur _
2 miesiące temu
Pan Dawid zna się na rzeczy. Ja akurat korzystam z rozliczeń rocznych PIT i jestem zawsze obsługiwany ekspresowo z pełnym profesjonalizmem. Osoba ta posiada ogromną wiedzę. A ceny są bardzo konkurencyjne chociaż ja zawsze korzystam z super promocji.
BRADUSZK O
2 miesiące temu
Biuro Rachunkowe WEGA oferuje szeroki zakres usług księgowych, dzięki czemu można znaleźć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
mrf_ rider_
2 tygodnie temu
Jestem pod wrażeniem mobilnej aplikacji WEGA, która ułatwia zarządzanie moimi dokumentami i finansami w czasie rzeczywistym. To naprawdę wygodne!
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.