Zweryfikowany
Biuro Rachunkowe Włocławek WEGA
  • Biuro Rachunkowe w: Włocławek
  • Zamknięte
  • 4.9
    (124)
Biuro Rachunkowe Włocławek WEGA
Informacje
Księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, to wiedza, która wspiera sukces firmy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wykształceniem kierunkowym wyższym i bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, którzy w selektywny sposób prowadzą bieżącą obsługę naszych klientów.
Więcej informacji o firmie

530 802 102Kontakt z namiWskazówki dojazdu
Zamknięte
poniedziałek08:00–16:00
wtorek08:00–16:00
środa08:00–16:00
czwartek08:00–16:00
piątek08:00–16:00
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte
Ułatwienia dostępu
Lokalizacja
Świętego Antoniego 3A, 87-800 Włocławek, Polska
Zdjęcia
Wpisy
Usługi
Usługi rachunkowe
Usługi księgowe
Kadry i płace
Dofinansowania
Opinie w Google
5
4
3
2
1
4.9
124 opinie
Krystyna Filipowicz
tydzień temu
Niestety, o firmie świadczą pracownicy. A w WEGA nie każdy zatrudniony jest kompetentny. Dobrze, że wyszło to jeszcze przed etapem podpisania umowy.
Dominik Bukowski
4 miesiące temu
Serdecznie polecam to biuro, obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.Zawsze mogłem liczyć na szybką pomoc
Maciuś
10 miesięcy temu
Pragnę podzielić się swoją entuzjastyczną opinią na temat biura rachunkowego WEGA, które zasługuje na najwyższą ocenę, czyli 5 gwiazdek! Biuro rachunkowe WEGA, z którym miałem przyjemność współpracować, wyróżniało się niezwykłym profesjonalizmem i głęboką wiedzą w dziedzinie rachunkowości.
W4MPIR
8 miesięcy temu
WEGA ma świetny zespół – zawsze uprzejmi, kompetentni i gotowi pomóc. Czuję, że mogę im zaufać w każdej sprawie księgowej.
Artur _
10 miesięcy temu
Pan Dawid zna się na rzeczy. Ja akurat korzystam z rozliczeń rocznych PIT i jestem zawsze obsługiwany ekspresowo z pełnym profesjonalizmem. Osoba ta posiada ogromną wiedzę. A ceny są bardzo konkurencyjne chociaż ja zawsze korzystam z super promocji.
Lena Kurszewska
8 miesięcy temu
Biuro Rachunkowe WEGA dostarcza usługi najwyższej jakości. Ich profesjonalizm, szczegółowość i dokładność są niezrównane.
Amelia Słowińska
8 miesięcy temu
Z WEGA współpracuje się jak z futurystyczną firmą. Ich automatyzacja i technologie są tak zaawansowane, że czuję, jakbym już dziś korzystała z księgowości przyszłości.
Władek Sateja
9 miesięcy temu
Dzięki WEGA, nigdy nie muszę się martwić o moje sprawy księgowe. Ich zespół jest zawsze gotowy do pomocy i rzetelnie wykonuje swoją pracę.
mrf_ rider_
8 miesięcy temu
Jestem pod wrażeniem mobilnej aplikacji WEGA, która ułatwia zarządzanie moimi dokumentami i finansami w czasie rzeczywistym. To naprawdę wygodne!
Adam
9 miesięcy temu
Biuro Rachunkowe WEGA zawsze idzie z duchem czasu. Ich wykorzystanie zaawansowanych technologii do automatyzacji usług księgowych jest imponujące.
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.