Zweryfikowany

Mediator Marta Górska Gdańsk

  • 5
    (7)
Mediator Marta Górska Gdańsk
Informacje
Mediator Gdańsk, uslugi: -mediacje rodzinne, -mediacje gospodarcze, -mediacje karne
Skontaktuj się z nami
Godziny otwarcia
poniedziałek08:00–18:30
wtorek08:00–18:30
środa08:00–18:30
czwartek08:00–18:30
piątek08:00–18:30
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte
Statystyki
Klienci
Przyjazne dla osób LGBTQ+ ·
Lokalizacja
Gdańsk, Polska
Opinie
5 z 5
(7 opinii)
5
5
4
3
2
1
Patka Shivver
4 miesiące temu
Serdecznie polecam Panią Mediator! ❤️ Mediacja w sprawie alimentów przebiegła spokojnie i profesjonalnie w bardzo przyjemnej atmoferze. Pani Mediator była rzeczowa, cierpliwa i bardzo pomocna. Dzięki jej podejściu wszystko udało się zrobić tak jak należy. Przede wszystkim jest to bardzo dobra i ciepła osoba ❤️
Alicja Chmielewska
2 miesiące temu
Szanowna Pani Marto, chciałabym bardzo serdecznie podziękować za profesjonalną i życzliwą obsługę mediacji. Była Pani świetnie przygotowana, neutralna i potrafiła stworzyć atmosferę zaufania, co bardzo ułatwiło nam dojście do porozumienia. Z pełnym przekonaniem polecam Panią jako mediatora innym osobom. Pozdrawiam, Alicja
Informacje
Mediator Gdańsk, uslugi: -mediacje rodzinne, -mediacje gospodarcze, -mediacje karne
Godziny otwarcia
poniedziałek08:00–18:30
wtorek08:00–18:30
środa08:00–18:30
czwartek08:00–18:30
piątek08:00–18:30
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte
Lokalizacja
Gdańsk, Polska
Skontaktuj się z nami
Statystyki
Klienci
Przyjazne dla osób LGBTQ+ ·
Opinie
5 z 5
(7 opinii)
5
5
4
3
2
1
Patka Shivver
4 miesiące temu
Serdecznie polecam Panią Mediator! ❤️ Mediacja w sprawie alimentów przebiegła spokojnie i profesjonalnie w bardzo przyjemnej atmoferze. Pani Mediator była rzeczowa, cierpliwa i bardzo pomocna. Dzięki jej podejściu wszystko udało się zrobić tak jak należy. Przede wszystkim jest to bardzo dobra i ciepła osoba ❤️
Alicja Chmielewska
2 miesiące temu
Szanowna Pani Marto, chciałabym bardzo serdecznie podziękować za profesjonalną i życzliwą obsługę mediacji. Była Pani świetnie przygotowana, neutralna i potrafiła stworzyć atmosferę zaufania, co bardzo ułatwiło nam dojście do porozumienia. Z pełnym przekonaniem polecam Panią jako mediatora innym osobom. Pozdrawiam, Alicja
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi. Jeśli z niej korzystasz, wyrażasz na to zgodę.