Zgłoś nieodpowiednią treść
Bardzo polecam Panią Magdalene.
Pani psycholog posiada bardzo dużą wiedzę w pracy z dorosłymi jak i dziećmi.
Pomogła mi a także mojemu dziecku w trudnych doświadczeniach związanych z rozwodem.
Pełen profesjonalizm,zaangażowanie, doświadczenie,empatia, to wszystko przekładało się na efekty spotkań.
Już od pierwszej wizyty, Pani Madzia nawiązała bardzo dobry kontakt z dzieckiem,
dzięki temu synek chętnie jeździł na wizyty,wręcz sam o nie dopytywał.
Oboje otrzymaliśmy
pomoc, zrozumienie,wsparcie, za co jestem bardzo wdzięczna.
Pani Magdalena to nie tylko fachowiec w swojej dziedzinie ale także bardzo miła, ciepła,sympatyczna osoba.
Opinia oczywiście bardzo pozytywna i jak najbardziej zasłużona.
Z całego serca polecam❤️